Aslı Bozdağ'ın eğitmenliğinde gerçekleşecek Çakralar 101 etkinliğinde siz de yerinizi alın.

Eğitmen: Kutsal İnek

Çakralarınızı nasıl açacağınızı, düzenleyeceğinizi ve iyileştireceğinizi öğrenerek enerji sisteminizi aktive edin, ruhsal uyanışınızı canlandırın, coşkulu, dolu dolu bir hayatın tadını çıkarın!

Hepimizin yaşam gücü enerjidir; buna bazı inanışlarda prana, bazılarında chi adı verilir. Kadim bilgilere göre; vücudumuzda bu enerjinin aktığı omurgamızın tabanından başımızın tepesine doğru uzanan yedi ana enerji merkezi vardır ve bu merkezlere çakra adı verilir. Hayatımızda yaşadığımız zihinsel, ruhsal ve bedensel birçok tıkanıklık ilgili çakranın hizalanması, aktive edilmesi ile kontrol edilebilir. Günümüzde bir çoğumuz çakra sistemi hakkında biraz bilgi sahibiyiz, ancak çakralarımızı nasıl dengeleyeceğimiz ve aktive edeceğimize ve hayatımızı güçlendirmek için onları nasıl kullanacağımıza dair net ve tutarlı bir bakış açısına kavuşmak kolay olmuyor. Korku suçluluk, utanma gibi güçlü duygular çocukluğumuzdan beri sağlığımızı zayıflatmaya, karar ve davranışlarımızı etkilemeye devam ediyor. Ta ki biz enerjiktik bir seviyede bu duygular ile çalışmaya başlayana kadar.  Bu hafta hayatımızı sabote eden davranış kalıpları, bedensel ve duygusal sorunlar ile enerjiktik boyutta çalışmaya başlama zamanı!

Çakralar 101’de 7 çakrayı tek tek inceleyerek hangi çakranın hangi hisler, hastalıklar ve blokajlar ile ilgili olduğunu ve de her çakranın dengelenmesi, blokajlarının açılması için gerekli durumlarda kendi kendimize uygulayabileceğimiz çakra aktive etme yöntemlerini öğreniyor olacağız.

Hayatınızda sağlık, huzur ve mutluluğu çoğaltacak, beğenmediğiniz yanlarınızdan arınmanıza aracı olacak bu atölyeyi kaçırmayın!

9 Mayıs Persembe 20:00-22:30
26 Mayıs Pazar 14:00- 16:30

Aslı Bozdağ Kimdir? 
Kutsal İnek olarak tanınan Aslı Bozdağ, Istanbul Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü tamamladıktan sonra Westminster Üniversitesi’nde 5 Duyunun Giyim Sektörü’nde Satın Alma Üzerine Etkisi konulu tezi ile Pazarlama Yönetimi programını tamamladı.  İngiltere’de bulunduğu yıllarda, 2011-2013, ISSA ve ASFA sertifikalı Sporcu Beslenmesi koçluk programlarını tamamladı. Jamie Oliver’ın da eğitmenlik yaptığı St. Mary’s Üniversitesi’nde fiziksel aktivite ve spor üzerine beslenme eğitimi aldı.