Pub Story: Whole Lotta Love

16 Mart

21.00

“Şehrin en sıra dışı, en yaratıcı, en sosyal etkinliği!” / Işıl B. Cinmen – Posta Gazetesi 

“Dün Gece 200 Arkadaş Edindim!” / Küçük İlham Kutusu Blog 

“bir kere olay özetle muazzam hocam.” / akarui me – Ekşi Sözlük 

“anlık diyalogları absürt görevlerle süsleyip kendinizden geçercesine gülmek istiyorsanız…” / Selin Seçen – Ben Yazarsam Olur Blog 

“ankaradaki son etkinliğine katıldığım ve bayıldığım organizasyon.” / endoplazmikheidiklum – Ekşi Sözlük 

Yukarıdakiler 5 ay gibi kısa bir sürede aldığımız yüzlerce olumlu yorumdan sadece birkaçı. İstanbul’da yeni bir eğlence anlayışı doğuyor. İnsanların sosyalleşmesinin, gülmesinin, hayatına yeni hikayeler katmasının yepyeni ve inovatif bir yolu var artık: Pub Story. 5 ayda binlerce insanı buluşturduğumuz, etkinlik sonunda kolumuzdan tutup çekerek “ne olur bunu her hafta yapın” diyen katılımcılar gördüğümüz, aşırı komiğinden aşırı duygusalına yüzlerce yeni anının doğmasını sağlayan bambaşka bir eğlence anlayışı: Pub Story. 

Bilmeyenler İçin: Peki Pub Story Nasıl Bir Şey? 

Özetle; tüm bar birbiri ile özel tasarım bir oyun oynuyor, bu sırada tanışıyor, çok gülüyor, çok eğleniyor! Daha önce bir mekanda asla başınıza gelmemiş şeyler yaşayacaksınız, hayatınıza yeni insanlar katacaksınız, yaşadıklarınızı günlerce arkadaşlarınıza anlatacaksınız ve tüm bunlar olurken aşırı eğleneceksiniz. Daha ne istersiniz? 

Ortamın enerjisini kelimelere dökmek imkânsız. Şöyle düşünün: gece hayatında herkes kendi grubunun “konforlu balonu” içinde takılıyor. O balonun içinde “başımıza güzel bir şeyler gelse, yeni birileri ile tanışsak” diye bekliyor. Pub Story akşamlarında o sınırlar yerle bir ediliyor! 

Mekan? Konsept? Tarih? 
Pub Story | “Whole Lotta Love” 
Led Zeppelin’e can feda! “ Whole Lotta Love” ekibin favori parçalarından. Oyunun bu versiyonu için isim düşünürken ilham birden geldi! Bizim işimiz zaten sevgi işi; dedik ki işte başlığımız: Whole Lotta Love! 

Geçen gün bir toplantıdan çıktık. Yorgunluktan ölüyoruz. Arabada müzik açmış, hiç konuşmadan gidiyoruz. Mekanımız ise açıldığı günden beri ruhu, içerikleri ve genel olarak varlığıyla bizi heyecanlandıran DasDas! Ataşehir Watergarden’da yer alan DasDas İstanbul’un gece hayatına renk katıyor ve Ataşehir’de ilk defa gerçekleşecek Pub Story akşamına ev sahipliği yapıyor. 

Bilmeyenler İçin: Nasıl Bir Oyun Olacak? 
Bundan önceki Pub Story akşamlarını kaçıranlar için orası sürpriz. Şimdilik ilerleyebilmeniz için mümkün olduğunca insan ile etkileşim kurmanız gereken, herkesin birbirine görevler verdiği, bir sürü insandan onlarca farklı ve eğlenceli hikaye dinleyeceğiniz bir oyun diyebiliriz. 

Kimler Gelmeli? 
Yeni insanlar ile tanışmak ufkumuzu genişletir, hayatımıza yeni hikayeler katar ve her hali ile heyecan vericidir. Ne yazık ki bolca da ihmal ettiğimiz bir şeydir! Siz de bizim gibi “keşke yeni insanlar ile tanışmanın kasıntı olmayan, eğlenceli bir yolu olsa” diyorsanız kesinlikle gelmelisiniz. Biz bu projeyi bu cümle ile başlattık. 

Kimler Gelmemeli? 
İki cümle konuşmak istediğinizde sadece kendini övenler, barlarda boş boş insanları kesenler, kasıntı ve samimiyetsiz tipler, bunların benzeri özellikler taşıyanlar kesinlikle gelmesin. 

Biletler? 
21 Şubat’a kadar sadece 40 TL (Sınırlı sayıda) 
21 Şubat’tan sonra 50 TL (Sınırlı sayıda) 

İndirimli biletleri kaçırmayın! 
Parti kontenjanları sınırlıdır. Kontenjan dolduğu anda bilet satışı durur. 

Yeni arkadaşlar, harika insanlar, belki yeni aşklar ve yeni hikayeler için bekliyoruz! 

Not: Web sitemiz şimdilik sadece İngilizce. Üzerine çalışıyoruz, çok çok kısa bir süre sonra Türkçe olacak, idare edin lütfen. 

ÖNEMLİ NOT: Bu etkinlikte cep telefonunuzu kullanmanız gerekecektir. Etkinliğe gelmeden önce telefonunuzu şarj ettiğinizden ve internet datanız olduğundan emin olun.